Logo Gminy Wielichowo

Grupa „Misiów” z wielichowskiego przedszkola odwiedziła bibliotekę

Ocena 0/5

W piątek 21 lutego grupa „Misiów” z wielichowskiego przedszkola odwiedziła bibliotekę. Podczas wizyty dzieci z zainteresowaniem wysłuchały bajki „Dziewczynka z zapałkami” oraz zapoznały się ze zbiorami książek na oddziale dla dzieci.

Następnie z okazji „Walentynek” oddały się okazjonalnym zabawom. Na koniec tradycyjnie wykonały samodzielnie „serduszkowe drzewo”. Każde dziecko musiało wykazać się spostrzegawczością i odszukać swoje serduszko. Bibliotekarka zaprosiła wszystkie dzieci do wypożyczania książek i brania udziału w projekcie „Mała książka - wielki człowiek”.

Galeria zdjęć

DSC_2319 DSC_2315 DSC_2332 DSC_2333 DSC_2328 DSC_2308 DSC_2323 DSC_2338 DSC_2321 DSC_2292 DSC_2284 DSC_2291 DSC_2293 DSC_2301 DSC_2334 DSC_2305 DSC_2295 DSC_2298
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności