Logo Gminy Wielichowo

II spotkanie  w ramach programu    „ Danie wspólnych chwil  z Fundacją Biedronki"

Ocena 0/5

W dniu 21 czerwca odbyło się II spotkanie  w ramach programu „Danie wspólnych chwil  z Fundacją Biedronki", które  dedykowano emerytowanym nauczycielom i pracownikom oświaty. Wśród bardzo wielu seniorów uczestniczących w spotkaniu było wielu zasłużonych pedagogów i wychowawców wielu pokoleń dzieci i młodzieży z naszego lokalnego środowiska. Była to doskonała okazja, aby  skierować wyrazy szacunku i szczerego uznania  dla Nauczycieli oraz Pracowników Oświaty za trud wkładany w kształtowanie osobowości kolejnych pokoleń dzieci i młodzieży. Zostały skierowane wyrazy wdzięczności  za ogromne zaangażowanie, cierpliwość oraz wytrwałość w pokonywaniu przez długie lata wszelkich przeszkód w niełatwych czasach, które osoby starsze doskonale pamiętają.                  
W gronie zaproszonych gości, którzy przyjęli zaproszenie  byli:                                                                       
Pani Honorata Kozłowska— Burmistrz Wielichowa,                                                                       
Pani Bogumiła Andrzejewska – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Wielichowie,                                                                                              
Ks. Kanonik Proboszcz- Wieńczysław Nowak,                                                             
Pan Wiesław  Daktera- Dyrektora ZEAS-u w Wielichowie,                                                   
Pan Leszek Rombel- nauczyciel, kierownik Szkolnego Zespołu Muzycznego” Nobel- Band”,                                                                                                                   
Pan Damiana Popiołkiewicz- nauczyciel muzyki, instruktor Sekcji Muzycznej przy CK, 
Pani Adela Cicha – Prezes Stowarzyszenia „Druga Młodość”,                                   
Pani Iwona Machnicka- Przewodnicząca KGW w Wielichowie- Wsi.

Po powitaniu, którego dokonała Genowefa Feldgebel- Przewodnicząca KGW w Wielichowie odbyła się wspólna przepyszna kolacja, po której nie mogło zabraknąć tradycyjnych ciast oraz zdrowych napojów. Dużą atrakcją był  wspaniały występ artystyczny szkolnego Zespołu Muzycznego  „ NOBEL-BAND„ oraz solistek Sekcji Muzycznej przy CK w Wielichowie.

Wspólnie spędzony czas przy posiłku oraz sympatycznych rozmowach sprawił wszystkim uczestnikom i zaproszonym gościom  wiele radości.

Galeria zdjęć

IMG_7982 353125523_565688365731334_5053168938011789933_n 353141372_826635085458821_8927325973706584261_n IMG_8031 353094459_164264316643378_8426429990047259606_n IMG_8037 IMG_8044 IMG_8053 IMG_20230622_065150
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności