Logo Gminy Wielichowo

Jedyna taka NOC w Wielichowie

Ocena 0/5

Tegoroczna Noc Muzeów  odbyła się 18 maja 2019 r. Galeria Magiel w Wielichowie we współpracy z Centrum Kultury w Wielichowie i Biblioteką Publiczną  zorganizowała kilka wydarzeń na tę „jedyną noc” . O godzinie 17:00 wernisażem  - otwarciem wystawy fotografii Małgorzaty Fober rozpoczęła się już po raz trzeci w Wielichowie NOC MUZEÓW 2019.
Następnie od godziny 18:00 w przestrzeni  Magiel 2.0  można było zwiedzać ekspozycję „Technika_technologia_kultura”  , na której zaprezentowano  wybrane  urządzenia elektroniczne i sprzęty  z lat 80 tych i 90 tych. Otwarta dla zwiedzających  była  również Izba Historii w Śniatach  wraz ze swoją stałą wystawą historyczną. Wszystkie miejsca dostępne były dla zwiedzających do godz. 22:00, a podobno nawet dłużej. Dziękujemy za liczne przybycie – to była jedyna taka NOC  w Wielichowie… Do zobaczenia za rok…

Galeria zdjęć

8 9 19 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności