Logo Gminy Wielichowo

Jubileusz 25 lecia WOŚP w Ptaszkowie

Ocena 0/5

Jubileusz 25 lecia grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 5.02.2019 r  obchodził sztab w Ptaszkowie. Z tej okazji dyrektor szkoły Rajmund Majcherek zaprosił do placówki gości, wolontariuszy i tych którym chciał podziękować za wiele wspaniałych chwil.
Naszą gminę reprezentowali Honorata Kozłowska burmistrz Wielichowa, Paweł Michalski dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie oraz Kacper Paluch z 9 Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej w Wielichowie. Kacper jest najlepszym wolontariuszem tegorocznego finału z gminy Wielichowo. Organizatorzy przedstawili krótką historię 25 lat grania orkiestry oraz pochwalili się, że dzięki wspólnej akcją zebraliśmy już 1.000.000 zł.

Galeria zdjęć

DSC_7517 DSC_7518 DSC_7519 DSC_7521 DSC_7524 DSC_7525 DSC_7526 DSC_7529 DSC_7536 DSC_7539 DSC_7545 DSC_7546 DSC_7550 DSC_7552 DSC_7554 DSC_7557 DSC_7567 DSC_7573 DSC_7575 DSC_7577
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności