Logo Gminy Wielichowo

Karnawałowy Bal Przebierańców w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

Dnia 2 lutego 2025 roku Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wzięła udział w karnawałowym baliku przebierańców, który odbył się w Sali wiejskiej w Wilkowie Polskim. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Sołtysa Wilkowa Polskiego Damiana Apolinarskiego, Sołtysa Celinek Leokadię Kubacką oraz Rady Sołeckie obu wsi.

Balik cieszył się ogromnym zainteresowaniem, przyciągając liczną grupę najmłodszych mieszkańców. Dzieci, przebrane w kreatywne kostiumy miały okazję spędzić czas w radosnej atmosferze, pełnej zabawy i tańców. W trakcie wydarzenia najmłodsi zostali obdarowani słodkim poczęstunkiem.

 

Galeria zdjęć

20250202_141530 20250202_141946 20250202_143038 20250202_143102 20250202_144436 20250202_150303 20250202_144441 20250202_141652
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności