Logo Gminy Wielichowo

Koncert podsumowujący cykl zajęć edukacyjno-profilaktycznych w Centrum Kultury w Wielichowie

Ocena 0/5

W piątek, 28 listopada, w sali Centrum Kultury w Wielichowie odbył się wyjątkowy koncert podsumowujący cykl zajęć edukacyjno-profilaktycznych pn. „Posmakuj Kultury z CK”, realizowanych w ostatnich tygodniach z dziećmi i młodzieżą z gminy. Wydarzenie zgromadziło licznie przybyłą publiczność – rodziców, nauczycieli, mieszkańców oraz uczestników zajęć, którzy z dumą prezentowali efekty swojej pracy. Na scenie wystąpili uczestnicy warsztatów wokalnych wraz z Grzegorzem Hermanem i Hubertem Szczęsnym.

Koncert był kulminacją kilkutygodniowego programu, podczas którego uczestnicy brali udział w warsztatach muzycznych, tkackich, plastycznych, ekologicznych oraz dziennikarskich.

Na zakończenie koncertu Dyrektor Centrum Kultury oraz Burmistrz Wielichowa podziękowały wszystkim uczestnikom, rodzicom i prowadzącym za zaangażowanie i wspólną pracę. Wyrażono również nadzieję na kontynuację podobnych inicjatyw w kolejnych latach, ponieważ – jak podkreślano – łączenie edukacji, profilaktyki i sztuki przynosi najlepsze efekty wychowawcze.

Po części artystycznej na uczestników czekał poczęstunek, czas na rozmowy i integrację oraz wystawa dzieł stworzonych podczas warsztatów. Uczestnicy warsztatów dziennikarskich przeprowadzili również wywiady z artystami i publicznością. Efekt ich pracy będzie można poznać już niedługo.

Galeria zdjęć

image007 image005 image001 image002 image003 image004 image006 image008 image009
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności