Logo Gminy Wielichowo

Koniec przebudowy drogi ul. Orzechowej w m. Zielęcin

Ocena 0/5

W dniu 8 grudnia 2020 roku odbył się odbiór końcowy zadania pn.: „Przebudowa drogi ul. Orzechowej w m. Zielęcin”. Wykonawcą robót była firma CAŁUS Sp. z o.o. Sp.k.

Zadanie zrealizowano w całości ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, w kwocie 306 017,04 zł.

W ramach realizacji projektu wykonana została nowa nawierzchnia jezdni z masy betonu asfaltowego na podbudowie z kruszywa łamanego o długości drogi 192 mb i szerokości jezdni 5,00 m. Po lewej stronie drogi przebudowany został chodnik z kostki brukowej. Wykonano również jedno przejście dla pieszych.

Przebudowa drogi znacznie poprawiła bezpieczeństwo oraz warunki korzystania z niej.

Galeria zdjęć

1-1 2-1 3-1 4-1 5-1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 tablica111_
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności