Oddział Geologii i Eksploatacji Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA serdecznie zaprasza dzieci z klas I-VI szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Wieża wiertnicza"
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!