Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w zajęciach wakacyjnych w filii bibliotecznej w Wilkowie Polskim. Zajęcia będą odbywać się w lipcu. Szczegóły na plakacie. Ilość miejsc ograniczona!!!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!