Logo Gminy Wielichowo

Międzyszkolny Turniej Tańca w Grodzisku Wielkopolskim

Ocena 0/5

22 stycznia, grupa cheer STARS oraz CHEERLEADRES działające przy Centrum Kultury w Wielichowie wzięły udział w jubileuszowym Międzyszkolnym Turnieju Tańca o Puchar Dyrektora ZST w Grodzisku Wlkp. Wydarzenie zgromadziło liczne zespoły taneczne z różnych szkół, które zaprezentowały wysoki poziom artystyczny oraz różnorodne style taneczne.
Zespoły z CK Wielichowo zaprezentowały energiczne i dopracowane układy choreograficzne, spotykając się z ciepłym przyjęciem publiczności i jury. Obie grupy został wyróżnione. Udział w turnieju był dla dziewczyn nie tylko okazją do zaprezentowania swoich umiejętności, ale także cennym doświadczeniem oraz formą integracji z innymi młodymi pasjonatami tańca.

Galeria zdjęć

618449421_1300450098778030_5905860657057302220_n 619582991_1300450158778024_4824082555664907600_n 617583280_1300450232111350_3251499288988648221_n 619583692_1300450472111326_8782645727092519832_n 618601407_1300450528777987_5047844455801500056_n 618026823_1300451075444599_7128078304695472620_n 619658099_1300450822111291_7029728977313599981_n 618079872_1300451382111235_6254968535694518119_n 618254429_1300451262111247_450936670960010489_n 617974086_1300451865444520_1409207689744981300_n 618397532_1300451592111214_5968746192914981091_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności