Logo Gminy Wielichowo

Monitoring wizyjny w Urzędzie Miejskim w Wielichowie

Ocena 0/5

Informuję Szanownych Interesantów Urzędu Miejskiego w Wielichowie , że w ostatnim czasie zostały zamontowane kamery wizyjne wewnątrz budynku, od strony głównego wejścia oraz wejścia z tyłu budynku, mając na względzie zapewnienie bezpieczeństwa zarówno klientów jaki i pracowników tutejszego urzędu.
Informacje znajdują się przy drzwiach wejściowych.

 

z poważaniem
Burmistrz Wielichowa
Honorata Kozłowska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności