Logo Gminy Wielichowo

Niedzielne Mikołajki

Ocena 0/5

W niedzielne popołudnie 15 grudnia Mikołaj przyjechał do Strażnicy OSP w Gradowicach . Czekały na niego z  dzieci i rodzice. Każde dziecko zostało obdarowane prezentem, rozbłysła choinka kolorowymi światłami. Na uczestników spotkania z Mikołajem czekał słodki upominek , gorąca kawa i pieczone na ognisku kiełbaski. W spotkaniu udział wzięła Sekretarz Gminy Ewa Kasperska. Imprezę przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich wspólnie z Sołtysem Reginą Rybarczyk i Radą Sołecką oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Gradowicach.

W tym samym dniu zawitał  do Zięlęcina Mikołaj z podarunkami dla wszystkich dzieci. Mikołajki miały barwną oprawę , odpalono choinkę, można było skosztować smacznej gorącej zupy i pieczonych kiełbasek. Impreza miała charytatywny charakter organizatorzy Sołtys Przemysław Woźny wraz Radą Sołecką, Kołem Gospodyń Wiejskich oraz Ochotniczą Straż Pożarną zorganizowali zbiórkę darów dla domów dziecka z okolic Poznania. Pogoda nie sprzyjała, atmosfera była gorąca życzenia świąteczno-noworoczne dla mieszkańców złożyła w imieniu samorządu Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska w spotkaniu wzięła udział Sekretarz Ewa Kasperska i Przewodnicząca Rady Miejskiej Genowefa Feldgebel.

Galeria zdjęć

Z1 Z2 Z4 Z5 Z3 Z6 G1 G2 G4 G3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności