Logo Gminy Wielichowo

Nowe oświetlenie uliczne w technologii LED

Ocena 0/5

W miejscowościach Śniaty i Dębsko zostało zrealizowane zadanie montażu oświetlenia drogowego. Zakres prac wykonania nowego oświetlenia obejmował dostawę i montaż nowych latarni LED zasilanych energią słoneczną.

 

Dzięki zastosowaniu nowych technologii, nasza gmina przyczynia się do zmniejszania tzw. niskiej emisji.

Galeria zdjęć

IMG_20201107_131112-1 IMG_20201107_133147 IMG_20201107_131143 DSC_0192-1 DSC_0190-1 DSC_0188 DSC_0199
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności