Logo Gminy Wielichowo

Odbiór prac na Południowym Kanale Obry

Ocena 0/5

W minionym tygodniu dokonano odbioru prac na Południowym Kanale Obry. Odbioru dokonali przedstawiciele Państwowego Gospodarstwa Wodnego wraz z wykonawcą przy udziale przedstawicieli gmin: Wielichowo, Śmigiel i Kościan.

W wyniku prac przeprowadzono konserwację kanału polegającą min. na wykoszeniu skarp i odmuleniu dna kanału na terenie gmin: Wielichowo, Śmigiel i Kościan.

Inwestor: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Wykonawca: AGRO-LAS SERWIS Handel i Usługi Andrzej Piętowski

Galeria zdjęć

DSC_0843-1 DSC_0844-1 DSC_0845-1 DSC_0846 DSC_0847 DSC_0850-1 DSC_0861-1 DSC_0862-1 10-1 DSC_0842
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności