Logo Gminy Wielichowo

Podsumowanie działań Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim za rok 2024

Ocena 0/5

23 lutego 2025 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim odbyła się odprawa roczna, podczas której omówiono wyniki działań funkcjonariuszy w 2024 roku. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, sądowych i prokuratorskich, a także I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, insp. Sławomir Piekut.

Komendant Powiatowy, insp. Mirosław Gogołek, oraz Zastępca, nadkom. Krzysztof Dolny, przedstawili wyniki pracy policji, zwracając uwagę na zaangażowanie w zapewnianie bezpieczeństwa podczas imprez sportowych, działania prewencyjne oraz osiągnięcia w walce z przestępczością. Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska oraz inni przedstawiciele władz podziękowali funkcjonariuszom za ich trudną pracę i zapewnili o dalszym wsparciu.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego, insp. Sławomir Piekut, podkreślił znazczenie profesjonalizmu policji, dziękując za ich wkład w poprawę bezpieczeństwa w regionie. Odprawa zakończyła się zapowiedzią kontynuacji współpracy z samorządami i instytucjami.

Galeria zdjęć

313-389126 313-389127 313-389128 313-389129 313-389130 313-389131 313-389134 313-389135 313-389136
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności