Logo Gminy Wielichowo

Otwarcie placu zabaw dla dzieci w Zielęcinie

Ocena 0/5

W niedzielę 23 września 2018 r. z inicjatywy sołtysa , Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń Wiejskich w Zielęcinie odbyło się uroczyste otwarcie nowo powstałego placu zabaw dla dzieci.

Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Orzechowej w sąsiedztwie altanki wiejskiej. W uroczystości udział wzięła Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska oraz mieszkańcy Zielęcina . Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców na placu zabaw zamontowano: zestaw zabawowo- sprawnościowy ze zjeżdżalniami i pomostem, huśtawkę wagową i huśtawkę wahadłową, bujaki na sprężynie, karuzelę, grę kółko i krzyżyk oraz ławki.  Zadanie zostało sfinansowane częściowo ze środków funduszu sołeckiego oraz dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej.

Galeria zdjęć

DSC_0786 DSC_0788 (1) DSC_0788 DSC_0789 DSC_0792 DSC_0793 DSC_0794 DSC_0795 DSC_0798 DSC_0799 DSC_0801 DSC_0802 DSC_0803 DSC_0805 DSC_0806 DSC_0807 DSC_0815 DSC_0816 DSC_0808 DSC_0750
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności