Logo Gminy Wielichowo

Pieczarka- nasze regionalne bogactwo na stoły

Ocena 0/5

W sobotę, 25 lipca na stadionie miejskim w Wielichowie odbyło się spotkanie "Nasze bogactwo regionalne na stoły-PIECZARKA", którego organizatorem była Wielkopolska Izba Rolnicza wraz z partnerami.  W trakcie  wydarzenia można było odwiedzić  stoiska wystawiennicze lokalnych producentów i przetwórców oraz  stoiska kulinarne, na których panie z kół gospodyń wiejskich, z terenu gminy Wielichowo, prezentowały przyrządzone przez siebie potrawy, których głównym składnikiem była pieczarka.
W ramach spotkania odbył się konkurs kulinarny. Przygotowane przez KGW dania, zostały ocenione przez jury w składzie: burmistrz Wielichowa pani Honorata Kozłowska, dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie pan Grzegorz Herman oraz prezes Wielkopolskiej Izby Rolniczej pan Piotr Walkowski. Konkurencja była na tyle wyrównana, że komisja nie potrafiła wskazać faworyta , w związku z tym nagrodzono wszystkich uczestników.

Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Galeria zdjęć

DSC_0258 DSC_0260 DSC_0271 DSC_0276 DSC_0283 DSC_0293 DSC_0297 DSC_0300 DSC_0301 DSC_0308 DSC_0377 DSC_0379 DSC_0003 DSC_0046-1 DSC_0060 DSC_0132 DSC_0234 DSC_0249
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności