Logo Gminy Wielichowo

PO-CZyTAJ-KI bibliotekarki

Ocena 0/5

Bibliotekarka odwiedziła dwie grupy przedszkolne – Smerfy oraz Pszczółki, aby wspólnie przenieść się w świat baśni i opowieści. Spotkanie odbyło się z wykorzystaniem teatrzyku kamishibai, który tradycyjnie wzbudził duże zainteresowanie i entuzjazm wśród najmłodszych.

Tym razem przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem wysłuchały historii „Złotowłosa i trzy misie”. Kolorowe ilustracje oraz wyjątkowa forma prezentacji sprawiły, że dzieci z uwagą śledziły losy bohaterów i aktywnie uczestniczyły w rozmowie o przeczytanej bajce.

Podczas spotkania dzieci chętnie odpowiadały na pytania dotyczące zachowania Złotowłosej, zastanawiały się nad konsekwencjami jej działań oraz oceniały, czy postąpiła właściwie. Była to doskonała okazja do rozmowy o szacunku do cudzej własności, dobrych manierach oraz odpowiedzialności za własne decyzje. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem dzieliły się swoimi przemyśleniami i opowiadały, jak same zachowałyby się w podobnej sytuacji.

Spotkanie przebiegło w serdecznej i radosnej atmosferze, a dzieci po raz kolejny udowodniły, że książki i opowieści mogą być inspiracją do ciekawych rozmów oraz wspólnego odkrywania ważnych wartości.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Przedszkolakom za ciepłe przyjęcie i doskonałą współpracę pomiędzy Przedszkolem a Biblioteką. Dziękujemy za otwartość, życzliwość oraz aktywny udział dzieci w bibliotecznych zajęciach.

Galeria zdjęć

IMG_20260622_095037271 img_20260622_100948810-1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności