Logo Gminy Wielichowo

Podpisano umowę z Wykonawcą na termomodernizację ratusza

Ocena 0/5

W piątek 18 października 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Wielichowie, Burmistrza Wielichowa Honorata Kozłowska podpisała umowę z Firmą Handlowo-Usługową z Kamieńca, reprezentowaną przez właścicielkę, panią Małgorzatę Odważną na realizację zadania „Przebudowa wraz z termomodernizacją budynku ratusza w Wielichowie”. Koszt inwestycji opiewa na kwotę 1 420 000,01 zł.

Zadanie jest realizowane w ramach poddziałania 3.2.1 „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020”. Wysokość dofinansowania wynosi 944 969,81 zł.  Zakończenie prac nastąpi w terminie do 29.05.2020 r.

Galeria zdjęć

DSC_0001-3 (1) DSC_0003-1 DSC_0011-1 DSC_0012-3 FE_PR_POZIOM-Kolor-01 znak_barw_rp_poziom_szara_ramka_rgb Samorzad_kolor UE_EFRR_rgb-1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności