Logo Gminy Wielichowo

Podziękowania dla Burmistrza Wielichowa od Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Ocena 0/5

W środę, 13 sierpnia 2025 roku, podczas sesji Rady Miejskiej w Wielichowie, młodzież z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych gminy Wielichowo złożyła serdeczne podziękowania Burmistrz Honoracie Kozłowskiej za zorganizowanie Letniego Wypoczynku Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Nasza młodzież udała się do zaprzyjaźnionej gminy Łososina Dolna (pow. nowosądecki). Czas spędzony w Małopolsce obfitował w integrację oraz wymianę doświadczeń poprzez udział w spotkaniach i zajęciach z Grupą GOPR, zwiedzanie Muzeum Pożarnictwa w Alwerni, spływ Dunajcem oraz rozgrywki paintballowe. Wyjazd zrobił na uczestnikach ogromne wrażenie – bogactwo atrakcji, możliwość poznania nowych miejsc oraz wspólne przeżycia z rówieśnikami sprawiły, że był to czas pełen radości, emocji i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w ich pamięci.

W projekcie uczestniczyły jednostki: OSP Wilkowo Polskie, OSP Zielęcin, OSP Łubnica, OSP KSRG Wielichowo, OSP Gradowice oraz OSP Śniaty.

Galeria zdjęć

20250813_154219 20250813_154106 20250813_153745 20250813_154034 20250813_150217
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności