Logo Gminy Wielichowo

Podziękowania dla Przewodniczącej i Zarządu KGW w Śniatach

Ocena 0/5

W piątek 11 lutego 2022 r.  w Restauracji „Fantazja” w Wielichowie odbyło się spotkanie, w którym udział wzięły przewodniczące wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Wielichowo, Zarząd KGW W Śniatach, Prezes Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich w Wielichowie oraz zaproszona na spotkanie Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska.

Podczas spotkania Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Śniatach, Pani Bożena Ratajczak, która zrezygnowała z pełnienia tej funkcji  podziękowała wszystkim obecnym za wszystkie lata wzajemnej współpracy, a w szczególności Zarządowi KGW w Śniatach za wspólną, bezinteresowną pracę na rzecz mieszkańców Śniat jak i całej Gminy Wielichowo.  

Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska przekazała na ręce ustępującej ze stanowiska Pani Bożenie Ratajczak wyrazy szczerego uznania  i podziękowania za wieloletnią, aktywną  i pełną zaangażowania pracę na rzecz lokalnego środowiska, niezliczone działania wspomagające integrację mieszkańców oraz wielki wkład w kultywowanie  tradycji naszego regionu. Słowa uznania i podziękowania skierowała również pod adresem całego Zarządu KGW w Śniatach.  

Do życzeń i podziękowań dołączyła również Prezes Stowarzyszenia Barbara Kostrzewa oraz  wszystkie przewodniczące Kół.

Galeria zdjęć

Podziękowania dla Przewodniczącej i Zarządu KGW w Śniatach Podziękowania dla Przewodniczącej i Zarządu KGW w Śniatach Podziękowania dla Przewodniczącej i Zarządu KGW w Śniatach Podziękowania dla Przewodniczącej i Zarządu KGW w Śniatach Podziękowania dla Przewodniczącej i Zarządu KGW w Śniatach Podziękowania dla Przewodniczącej i Zarządu KGW w Śniatach
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności