Logo Gminy Wielichowo

Poetyczny start roku na „Popołudniu z książką” w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

Rok 2026 rozpoczęliśmy naprawdę wystrzałowo! Po długiej przerwie świątecznej w filii bibliotecznej w Wilkowie Polskim znów zrobiło się gwarno, twórczo i bardzo wesoło. Ruszyliśmy z kopyta podczas pierwszego w tym roku „Popołudnia z książką”!

Tym razem było… poetycko i nocnie. Dzieci poznały książkę „Miasto nocą” Agnieszki Frączek, która udowadnia, że gdy my śpimy, miasto wcale nie próżnuje. Księżyc ziewa jak hipopotam, gwiazdki są wieszane na niebie niczym pranie, a noc ma naprawdę sporo pracy.

Po czytaniu przyszedł czas na sztukę! Skoro noc i Nowy Rok, to i fajerwerki — oczywiście malowane, bo w bibliotece wystrzały są tylko z farb i wyobraźni. Dzieci stworzyły kolorowe nocne nieba pełne radości, blasku i artystycznych eksplozji.

Było głośno, kolorowo i bardzo kreatywnie. Taki powrót po świętach lubimy najbardziej.

Galeria zdjęć

wizyta w przedszkolu (800 x 600 px) image001 image002 image003 image004 image005 image006
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności