Logo Gminy Wielichowo

"Popołudnie z książką" i "Klub Fąfla"

Ocena 0/5

Walentynki w bibliotece! 
Nasza biblioteka wypełniła się miłością do książek i bliskich! Tym razem obie grupy dzieci miały okazję wysłuchać tej samej opowieści "Franklin i walentynki", jednej z pięknych historii o sympatycznym żółwiku, który jak zawsze uczy nas ważnych wartości. Historia ta pokazuje, że walentynki to nie tylko kartki i prezenty, ale przede wszystkim okazja do okazania serdeczności i docenienia bliskich.
Po lekturze na dzieci czekała niespodzianka – fotobudka z hasłem "Kocham bibliotekę"!  Wszyscy świetnie się bawili, pozując z różnymi gadżetami i rekwizytami.
Na zakończenie uczestnicy stworzyli piękne walentynkowe kartki dla kogoś ważnego w ich życiu. Nożyczki, farby, pisaki – pełna swoboda twórcza! Każda praca była inna, niepowtarzalna i pełna serca ️,mamy nadzieję, że obdarowani ucieszą się z tak pięknych walentynek.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne biblioteczne przygody!

Galeria zdjęć

Bez nazwy (800 x 600 px) (2) Bez nazwy (800 x 600 px) (3) Bez nazwy (800 x 600 px) (1) Bez nazwy (800 x 600 px)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności