Logo Gminy Wielichowo

Popołudnie z wojskim

Ocena 0/5

Burmistrz Wielichowa wraz z 5 Lubuskim Pułkiem Artylerii im. generała artylerii koronnej Marcina Kątskiego w Sulechowie zorganizowali w środę 7 sierpnia w Wielichowie  wydarzenie pod hasłem „Popołudnie z wojskiem”.

Na przybyłych czekały liczne atrakcje przygotowane przez żołnierzy. Największą popularnością wśród zgromadzonych mieszkańców, a szczególnie dzieci cieszył się sprzęt wojskowy oraz pojazdy, które można było nie tylko zobaczyć z bliska, ale nawet wejść do ich wnętrza. W ramach spotkania  zaprezentowano m.in. pokazy sztuk walki, a także udzielania pierwszej pomocy. Na stoisku promocyjno-informacyjnym można było uzyskać informacje o zasadach służby oraz naboru do wojska. Dla pasjonatów wojskowej kuchni nie mogło zabraknąć tradycyjnej grochówki.

Galeria zdjęć

10 7 11 13 1 2 3 8,5 4 8 5 9 6 12 14
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności