Logo Gminy Wielichowo

Powierzenie obowiązków dyrektorskich i awanse zawodowe

Ocena 0/5

W środę 28 sierpnia 2019 r.  Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wręczyła akt powierzenia pełnienia funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Wielichowie  pani Bogumile Andrzejewskiej, która wcześniej przystąpiła do ogłoszonego przez Burmistrza Wielichowa konkursu na stanowisko dyrektora tej placówki na kolejne 5 lat i przeszła tę procedurę pomyślnie.

Podczas spotkania wręczono także awanse na stopień nauczyciela mianowanego pani Joannie Krupce oraz pani Annie Zięba. Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów nauczycielkom złożyli: Honorata Kozłowska- Burmistrz Wielichowa oraz Wiesław Daktera- Dyrektor Zespołu Ekonomiczno- Administracyjnego Szkół .

Galeria zdjęć

DSC_1456-1 DSC_1461 DSC_1463 DSC_1465 DSC_1469 DSC_1454-2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności