Logo Gminy Wielichowo

Pożegnanie Komendanta Komisariatu Policji w Rakoniewicach

Ocena 0/5

Po prawie 30 latach służby na zasłużoną emeryturę odszedł aspirant sztabowy Tomasz Górny, Komendant Komisariatu Policji w Rakoniewicach.

 W  piątek 21 lutego 2020 r.  w  Sali Konferencyjnej grodziskiej jednostki Policji odbyła się uroczystość, w której kierownictwo wraz ze Starostą Grodziskim, policjantami oraz pracownikami cywilnymi podziękowali koledze Tomaszowi Górnemu za wiele wspólnie spędzonych lat w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grodziskiego. Do życzeń przyłączyła się również Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska.

Obowiązki nowego Komendanta Komisariatu Policji w Rakoniewicach będzie pełnił mł. asp. Karol Wachnik - dotychczasowy kierownik Zespołu Prewencji rakoniewickiej jednostki.

Galeria zdjęć

1 2 20200221_210440 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności