Logo Gminy Wielichowo

Pożegnanie Sołtysa i Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Dębsku

Ocena 0/5

W sobotę 20 kwietnia 2024 r. Sołtys Dębska Rafał Szymkowiaki wraz z Radą Sołecką i Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowali uroczyste pożegnanie Sołtysa wsi pana Jana Rosolskiego oraz Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich Pani Bernadety Lisowskiej, którzy zaprzestali sprawować swoje funkcje.

Spotkanie odbyło się w Sali wiejskiej w Dębsku z udziałem Burmistrza Wielichowa Honoraty Kozłowskiej, Przewodniczącej Rady Miejskiej Genowefy Feldgebel, Sołtysa wsi Pruszkowo, Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich Pruszkowo oraz mieszkańców Dębska i Pruszkowa.

Spotkanie było okazją do złożenia podziękowań wieloletniemu Sołtysowi oraz Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich za pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Galeria zdjęć

20240420_191428 20240420_191748 20240420_191118 20240420_191013 20240420_190917 20240420_191144 20240420_190931 20240420_191023 20240420_191225 20240420_190920 20240420_192306
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności