Logo Gminy Wielichowo

Pożegnanie zerówki

Ocena 0/5

W dniu 18 czerwca 2019 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Wielichowie pożegnały zerówkę. W tym ważnym dniu towarzyszyli im rodzice oraz zaproszeni goście: Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska, dyrektor ZEASu Wiesław Daktera oraz  dyrektor Szkoły Podstawowej Bogumiła Andrzejewska.

Dzieci  zaprezentowały program artystyczny: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na pamiątkę pobytu w zerówce wychowawczynie grup wręczyły wszystkim maluchom pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Na koniec spotkania życzenie dzieciom złożyła również Burmistrz Honorata Kozłowska życząc im miłych i bezpiecznych wakacji oraz wielu sukcesów na kolejne lata nauki.

Galeria zdjęć

DSCF1886 DSCF1891 DSCF1897 DSCF1900 DSCF1916 DSCF1922 DSCF1873 DSCF1877
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności