Logo Gminy Wielichowo

Seniorzy witają Wiosnę

Ocena 0/5

Pierwszy dzień wiosny kojarzy się z topieniem Marzanny. Tego dnia, w piątek 21 kwietnia wielichowscy seniorzy promując Nordic Walking  wyruszyli na wiosenny spacer by zatopić Marzannę wykonaną na warsztatach rękodzielniczych. Seniorzy spotkali się na wielichowskim rynku , gdzie  dołączyła do nich  Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska życząc bezpiecznej drogi i miłego popołudnia. Uczestnicy marszu nordic walking udali się ścieżką w kierunku Ziemina.  Marzanna spłynęła Kanałem Obry a sołtys wsi Zdzisław Gajewicz zaprosił spacerowiczów do nowo wyremontowanej Sali wiejskiej na wspólny poczęstunek.

To bardzo ciepłe wiosenne popołudnie było miłe, radosne i z pożytkiem dla zdrowia.

Było to działanie realizowane w ramach zadania publicznego pn.”Senior w dobrej formie” współfinansowane ze środków Gminy Wielichowo.

 

Galeria zdjęć

4 7 9 8 10 1 2 11 3 5 6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności