Logo Gminy Wielichowo

Śladami Trzech Króli, czyli XXIV spotkanie Flażolecistów przy Betlejemskim Żłóbku

Ocena 0/5

W sobotę 11. stycznia 2020 r. dzieci z parafii Wilkowo Polskie uczące się w Szkole Podstawowej w Wilkowie Polskim oraz w Szkole Podstawowej w Wielichowie wzięły udział w XXIV Spotkaniu Flażolecistów, które tradycyjnie odbyło się w Poznańskiej Bazylice Archikatedralnej.

 

W tym roku na spotkanie przybyło około 1000 kolędników w różnym wieku. Przyjechali nie tylko z Wielkopolski, by wspólnie przy akompaniamencie organów zagrać wybrane kolędy i pomodlić się. Z flażolecistami spotkał się biskup Damian Bryl, który udzielił zebranym duszpasterskiego błogosławieństwa. Na zakończenie odmówiona została modlitwa Anioł Pański. Nabożeństwo w katedrze i wspólne kolędowanie było niezapomnianym przeżyciem dla dzieci i opiekunów.

Galeria zdjęć

flażolety-2020
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności