Logo Gminy Wielichowo

Śniadanie Wielkanocne w klubie Seniora "Druga Młodość"

Ocena 0/5

03 kwietnia 2023 r., w Klubie Seniora odbyła się wyjątkowa uroczystość. Do wspólnego, wielkanocnego śniadania zasiedli seniorzy. Nasi seniorzy zorganizowali sobie śniadanko wielkanocne, były jajka, wędliny, sałatki i wspaniały uroczysty nastrój. Wielkanoc to czas, który spędzamy w gronie rodziny, przyjaciół i najbliższych osób. Wspólne śniadanie to okazja do dzielenia się radością. Bardzo ważne jest, abyśmy pamiętali także o osobach samotnych, które z różnych przyczyn nie mają z kim się tą radością dzielić. Zebranych na uroczystości powitała prezes Stowarzyszenia Seniorów „Druga Młodość” Adela Cicha, życząc na nadchodzące święta radości, spokoju i dni spędzonych w rodzinnej atmosferze. Wielkanocne życzenia w imieniu własnym oraz Pani Burmistrz Honoraty Kozłowskiej złożyła również Pani Ewa Kasperska - dziękując za zaproszenie wyraziła wielką radość, że może gościć u seniorów.
Następnie, przy pięknie nakrytym, świątecznym stole rozpoczęło się wielkanocne śniadanie.

Galeria zdjęć

ŚW_DM_2023_1 ŚW_DM_2023_2 ŚW_DM_2023_3 ŚW_DM_2023_4 ŚW_DM_2023_5 ŚW_DM_2023_6 ŚW_DM_2023_7
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności