Logo Gminy Wielichowo

Spotkania z nauką

Ocena 0/5

Zdalne nauczanie jest dużym wyzwaniem zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Warto w tym czasie skorzystać z propozycji, jakie przygotowały wyższe uczelnie dla uczniów szkół podstawowych.

Uczniowie klas 7 i 8 naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w lekcji biologii prowadzonej online przez Panią dr hab. Beatę Jarmołowską, prof. Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie. W ten sposób staliśmy się uczestnikami projektu edukacyjnego „ Spotkania z nauką” a w ramach tego projektu akcji „Wypożycz sobie naukowca”. Temat lekcji był niezmiernie interesujący - Żywność psychoaktywna.

Edukacja w zakresie zdrowego żywienia to wielki klucz do sukcesu, gdy wygraną jest własne zdrowie i dobra kondycja organizmu na długie lata życia. Nawyki żywieniowe kształtują się już od najmłodszych lat, to co jemy wpływa w ogromnej mierze na pracę naszego mózgu, na emocje i stan równowago wewnętrznej organizmu.

/~/Bogumiła Andrzejewska

Galeria zdjęć

zywnosc
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności