Logo Gminy Wielichowo

Spotkania z podróżnikami w Wielichowie – pierwsze już 5 września

Ocena 0/5

Biblioteka Wielichowo 

Jeśli jesteś ciekawy świata, lubisz nietypowe historie lub zwyczajnie posiadasz duszę włóczykija, mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję – trzy spotkania z podróżnikami. Pierwsze już 5 września z Anną Szamretą, która opowie o swojej wędrówce z Norwegii do Polski, podczas której odwiedziła sześć krajów i pokonała około 2000 km w towarzystwie swojego konia Mango i psa Oro. Zapowiada się interesująco! Spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury o godz. 17:00. Zapraszamy. Wstęp wolny.

Więcej informacji o spotkaniach: https://tworczehoryzonty.pl/cat/podroze/wielichowo/





powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności