Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie Burmistrza z Sołtysami

Ocena 0/5

W dniu 11 marca 2020 roku w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusa. Burmistrz Honorata Kozłowska spotkała się z Sołtysami Gminy Wielichowo.

Burmistrz zaapelowała o zachowanie szczególnych środków ostrożności.

Dzień 11 marca to również „Dzień Sołtysa” i z tej okazji Burmistrz Honorata Kozłowska podziękowała Sołtysom za ich zaangażowanie i  pracę  na rzecz lokalnej społeczności. Burmistrz życzyła Sołtysom aby sprawowanie funkcji Gospodarza Wsi dostarczało im wiele satysfakcji i było  źródłem społecznego uznania.

Dalsza część spotkania dotyczyła omówienia przez Burmistrz Honoratę Kozłowską największych inwestycji zaplanowanych w gminie na 2020 rok oraz inwestycji  na poszczególnych wsiach.

Galeria zdjęć

DSC_0271-1 DSC_0272-2 DSC_0275-2 DSC_0277-3 DSC_0273-1 DSC_0284
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności