Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie opłatkowe z sołtysami i Przewodniczącymi Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Wielichowo

Ocena 0/5

W dniu 19 grudnia 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Wielichowie Burmistrz Honorata Kozłowska wraz z Zastępcą Ewą Kasperską i Przewodniczącą Rady Miejskiej Wielichowa spotkały się z sołtysami gminy Wielichowo oraz z przedstawicielkami Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy.
Wizyta zaproszonych gości miała charakter świąteczny i odbyła się przy wigilijnym stole z opłatkiem. Wszyscy złożyli sobie najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne, a następnie przy świątecznej kawie rozmawiali o planach na przyszły rok. Spotkanie zakończyło się wręczeniem przez Burmistrza Wielichowa Honoratę Kozłowską wszystkim gościom słodkich upominków.

Galeria zdjęć

DSC_0906 DSC_0909 DSC_0902 DSC_0903 DSC_0904 DSC_0912
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności