Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie organizacyjne z Sołtysami oraz Przewodniczącym Zarządu Osiedla Miasta Wielichowa

Ocena 0/5

W dniu 20 stycznia 2022 roku w Sali Centrum Kultury w Wielichowie odbyło się spotkanie organizacyjne Burmistrza Wielichowa Honoraty Kozłowskiej z Sołtysami oraz Przewodniczącym Zarządu Osiedla Miasta Wielichowa.

Na spotkaniu Burmistrz Honorata Kozłowska omówiła: sytuację finansową gminy, zadania , które zostaną wykonane z funduszu sołeckiego na poszczególnych wioskach w roku 2022, zaplanowane inwestycje w Gminie Wielichowo na rok 2022 oraz przedstawiła bieżącą sytuację w jednostkach oświatowych.

W spotkaniu uczestniczył również insp. ds. gospodarki nieruchomościami Pan Dariusz Jarczyński, który przekazał Sołtysom informację dotyczącą aktualnych zasad wynajmu świetlic wiejskich oraz stawek za wynajem i media.

Galeria zdjęć

Spotkanie Burmistrza z Sołtysami Spotkanie Burmistrza z Sołtysami Spotkanie Burmistrza z Sołtysami Spotkanie Burmistrza z Sołtysami Spotkanie Burmistrza z Sołtysami
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności