Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie organizacyjne z sołtysami

Ocena 0/5

W dniu 3 lutego 2021 roku w Sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie Burmistrza Wielichowa z Sołtysami.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną Sołtysi zostali podzieleni na trzy grupy.

Tematem spotkania była między innymi:  prezentacja zrealizowanych inwestycji w Gminie Wielichowo w roku 2020,omówienie planów inwestycyjnych na rok 2021, akcja zima oraz sprawy organizacyjne w poszczególnych sołectwach.

Galeria zdjęć

DSC_0231 DSC_0233 DSC_0234 DSC_0235 DSC_0238 DSC_0239 DSC_0225 DSC_0227 DSC_0228 DSC_0230
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności