Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie podsumowujące działalność KGW w Gradowicach

Ocena 0/5

W piątek, 13 stycznia 2023 r. Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska uczestniczyła w spotkaniu podsumowującym rok 2022 działalności KGW w Gradowicach. W spotkaniu uczestniczył również sołtys wsi Gradowice Henryk Karpacz wraz z przedstawicielami OSP Gradowice.

Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Gradowicach  Regina Rybarczyk przedstawiła sprawozdanie z przeprowadzonych działań w 2022 roku oraz plan działania na rok 2023. Podziękowała również  serdecznie za wspieranie działalności Koła Gospodyń przez władze samorządowe i lokalne organizacje.

Podczas spotkania głos zabrała również Burmistrz Wielichowa, która wyraziła uznanie dla zarządu i wszystkich pań za dotychczasową efektywną działalność  na rzecz lokalnego środowiska.

Galeria zdjęć

20230113_180650 20230113_181002 20230113_181502 20230113_181607(0) 20230113_182955
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności