Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie świąteczne z emerytowanymi pracownikami Urzędu

Ocena 0/5

W czwartek 14 grudnia 2023 r.  w sali posiedzeń tutejszego urzędu Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wraz z Sekretarzem Ewą Kasperską spotkały się  z emerytowanymi pracownikami Urzędu Miejskiego w Wielichowie.
Spotkanie miało charakter świąteczny i było okazją do przywołania wspomnień. Zebrani goście złożyli sobie najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne.
Na zakończenie spotkania Burmistrz Honorata Kozłowska obdarowała wszystkich  gości upominkiem.

Galeria zdjęć

IMG20231214130829 IMG20231214130847 IMG20231214130859 IMG20231214130915 IMG20231214130926 IMG20231214143538_01
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności