Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie świąteczne z Sołtysami z terenu gminy Wielichowo

Ocena 0/5

W piątek 16 grudnia 2022 r. Burmistrz Honorata Kozłowska z Sekretarzem Ewą Kasperską spotkały się z sołtysami z terenu gminy Wielichowo.

Spotkanie odbyło się w miłej, świątecznej atmosferze. Uczestnicy spotkania  złożyli sobie najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne, a następnie przy świątecznej kawie rozmawiali o planach na przyszły rok. Na zakończenie wizyty Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wręczyła wszystkim gościom słodki upominek.

Galeria zdjęć

DSC_0682 DSC_0685 DSC_0688 DSC_0693
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności