Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie w sprawie budowy ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Ziemin-Śniaty

Ocena 0/5

W dniu 3 listopada 2025 r., w Urzędzie Miejskim w Wielichowie odbyło się spotkanie Burmistrza Wielichowa Honoraty Kozłowskiej wraz z Radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Henrykiem Szymańskim oraz Kierownikiem Rejonu Dróg Wojewódzkich w Nowym Tomyślu Ryszardem Nowaczykiem. 

Celem spotkania było omówienie kontynuacji budowy ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Ziemin-Śniaty, realizacji chodnika z przejściem dla pieszych i oświetleniem w miejscowości Śniaty oraz ustalenie zasad współpracy na rok 2026.

Galeria zdjęć

image001 image002
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności