Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie wigilijne w Łubnicy

Ocena 0/5

14 grudnia 2018 roku w sali wiejskiej w Łubnicy odbyło się Spotkanie Wigilijne, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Łubnicy. Przewodnicząca KGW Pani Maria Piechota witając gości, życzyła wszystkim spokojnych, rodzinnych świąt.
Życzenia świąteczne złożyła wszystkim Pani Honorata Kozłowska, Burmistrz Wielichowa, następnie Ks. kanonik Wieńczysław Nowak przeczytał stosowny fragment Pisma Św.
Zaproszeni goście i mieszkańcy Łubnicy podzielili się opłatkiem, po złożeniu sobie wzajemnie życzeń zasiedli do kolacji pełnej świątecznych smakołyków.

Galeria zdjęć

DSC_4220 DSC_4221 DSC_4223 DSC_4224 DSC_4228 DSC_4229 DSC_4230 DSC_4238 DSC_4244 DSC_4249 DSC_4253 DSC_4255
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności