Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie z Dyrektorami Szkół z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, we wtorek  17  października 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Wielichowie Burmistrz Honorata Kozłowska spotkała się z Dyrektorami Szkół i Przedszkoli z terenu naszej gminy. W uroczystości uczestniczył również Wiesław Daktera, Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół.

Burmistrz Wielichowa na ręce zaproszonych gości złożyła podziękowania za zaangażowanie oraz trud wkładany w wychowanie oraz edukację dzieci i młodzieży. Złożyła najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich pedagogów i pracowników szkół oraz przedszkoli.  Wręczyła listy gratulacyjne oraz kwiaty. Podczas spotkania przekazane zostały również  nagrody Burmistrza Wielichowa za całokształt pracy dydaktycznej Pani Bogumile Andrzejewskiej Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Wielichowie oraz Pani Monice Nowak  nauczycielce tej placówki.

 

Galeria zdjęć

DSC_1620 DSC_1667 DSC_1639 DSC_1644 DSC_1646 DSC_1653 DSC_1657 DSC_1661 DSC_1637 DSC_1618 DSC_1624 DSC_1672
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności