Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie z książką - zajęcia w bibliotece

Ocena 0/5

Zbliża się koniec karnawału ,więc postanowiliśmy, że na zajęciach w bibliotece tematem przewodnim będzie właśnie karnawał. Za sprawą stworzonych przez uczestników kapeluszy karnawałowych zrobiło się kolorowo i odświętnie. Stworzenie kapeluszy wcale a wcale nie było takie proste, ale dzieciom frajdę sprawiło ogromną o czym świadczą zadowolone miny. Wiadomo zabawa musi być !

W każdą środę o godzinie 15:00 odbywają się w naszej bibliotece cykliczne zajęcia pod hasłem ,,Spotkanie z książką” na które zapraszamy dzieci kochające ciekawe historie, prace plastyczne i dobrą zabawę.

Galeria zdjęć

19.02.2025(2) 19.02.2025(3) 19.02.2025(4) 19.02.2025(5) 19.02.2025(1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności