Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie z Sołtysami Gminy Wielichowo

Ocena 0/5

W dniu 05 czerwca 2020 r. Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska spotkała się z Sołtysami Gminy Wielichowo.

 

Podczas spotkania omówiono bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem gminy w czasie trwania pandemii koronawirusa w tym:

  • przedstawione zostały zasady wynajmowania sal na terenie gminy od dnia 06.06.2020 roku,
  • rozmawiano na temat realizacji funduszu sołeckiego w 2020 roku,
  • omówiono realizowane w 2020 roku inwestycje,
  • dyskutowano na temat planowanych inwestycji do realizacji w 2021 roku.

Na koniec spotkania Burmistrz zaapelowała o dalsze zachowywanie środków ostrożności.

Galeria zdjęć

DSC_0378 DSC_0379 DSC_0381-1 DSC_0383 DSC_0385 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności