Logo Gminy Wielichowo

Spotkanie z Urszulą Wałachowską

Ocena 0/5

W piątek, 14 listopada, mieliśmy przyjemność gościć Urszulę Wałachowską – podróżniczkę i przewodniczkę po bieszczadzkich szlakach. Jej opowieści, pełne autentyczności i osobistego zachwytu, płyną prosto z serca osoby od zawsze związanej z Bieszczadami.

Dziękujemy za niezwykle interesującą relację, pełną pasji, ciepła i górskiego ducha. Było wspaniale!

Na zakończenie przytaczamy słowa naszego gościa, które najlepiej oddają atmosferę spotkania oraz to, czego mogliśmy wspólnie doświadczyć:

„Niekończąca się opowieść o Bieszczadach to historia, która wciąż się pisze – dzień po dniu, krok po kroku. To opowieść o życiu przewodnika, który nie tylko zna te góry, ale w nich mieszka, oddycha ich rytmem i pozwala, by prowadziły go nieustannie dalej. Bo w Bieszczadach każda ścieżka prowadzi do nowej historii, każde spotkanie niesie nowe wzruszenia, a ta podróż, którą zaczęłam lata temu, trwa nadal… i jeszcze długo nie będzie mieć końca.”

Spotkanie było trzecim i zarazem ostatnim w tym roku wydarzeniem z cyklu podróżniczego, realizowanego we współpracy naszej biblioteki ze Stowarzyszeniem Twórcze Horyzonty. Cegiełkę w postaci grantu, dzięki któremu mogliśmy symbolicznie „wyruszyć w Bieszczady”, otrzymaliśmy od WBPiCAK w Poznaniu.

Dziękujemy wszystkim partnerom i uczestnikom!

Galeria zdjęć

14.11.2025(1) 14.11.2025(2) 14.11.2025(3) 14.11.2025(4) 14.11.2025(5) 14.11.2025(6)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności