Logo Gminy Wielichowo

Spotkaniu z książką

Ocena 0/5

Kolejne zajęcia w bibliotece za nami. Tym razem na ,,Spotkaniu z książką” dzieci wysłuchały bajki z teatrzyku kamishibai ,,Trzy świnki”. Nawiązując do tematu bajki o trzech świnkach wykonały pracę plastyczną przy okazji doskonaląc umiejętności rytmicznego kreślenia , wycinania , składania i klejenia. Natomiast chłopcy z ,,Czary Mary” tak jak zapowiadaliśmy wykonali samodzielnie kukiełki do teatrzyku.

Serdecznie gratulujemy również Lenie , która za systematyczne wypożyczanie zdobyła dyplom małego czytelnika. Akcja ,,Mała książka – wielki człowiek” nieustająco trwa, dlatego zapraszamy do udziału  w niej kolejne dzieci w wieku 3-6 lat.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności