Logo Gminy Wielichowo

Średni samochód ratowniczo-gaśniczy marki VOLVO 4x4

Ocena 0/5

W piątek 3 czerwca 2022 roku jednostka Ochotniczej Straży  Pożarnej w Wilkowie Polskim otrzymała  fabrycznie nowy średni samochód  ratowniczo-gaśniczy marki VOLVO 4x4. W powitaniu , które odbyło się przy remizie udział wzięła Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska oraz druhowie i mieszkańcy Wilkowa Polskiego.  

Galeria zdjęć

Nowy wóz strażacki w szeregach OSP Wilkowo Polskie Nowy wóz strażacki w szeregach OSP Wilkowo Polskie Nowy wóz strażacki w szeregach OSP Wilkowo Polskie Nowy wóz strażacki w szeregach OSP Wilkowo Polskie 285360635_558804335774373_2511666402744313810_n Nowy wóz strażacki w szeregach OSP Wilkowo Polskie Nowy wóz strażacki w szeregach OSP Wilkowo Polskie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności