Logo Gminy Wielichowo

Środowiskowy Dom Samopomocy

Ocena 0/5

W dniu 5 listopada 2020 roku Honorata Kozłowska Burmistrz Wielichowa wraz z Magdaleną Szymkowiak Skarbnikiem Gminy, podpisały umowę najmu lokalu użytkowego w Wielichowie przy ul. Kościelnej 2.

Najemcą nieruchomości jest Powiat Grodziski, w imieniu którego umowę podpisali Mariusz Zgaiński Starosta Grodziski oraz Piotr Kandulski Członek Zarządu.

W lokalu prowadzony będzie Środowiskowy Dom Samopomocy, w którym dzienną opiekę będą miały zapewnione osoby niepełnosprawne.

Galeria zdjęć

DSC_0177 DSC_0180-1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności