Logo Gminy Wielichowo

Świąteczne zakończenie roku w bibliotece w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

Za nami ostatnie w tym roku spotkania naszych cyklicznych zajęć w bibliotece. Zarówno „Popołudnie z książką”, jak i „Klub Fąfla” zakończyły rok w wyjątkowo świątecznej atmosferze. Na kolejne spotkania zaprosimy dzieci już w nowym roku – 7 stycznia 2026 r.

Młodsze dzieci wysłuchały pięknej, nastrojowej opowieści „Piękne białe Boże Narodzenie” – historii dwóch myszek, z których jedna nie wie, czym jest śnieg. Opowieść, pełna ciepła, zimowej magii i delikatnych emocji, bardzo zaciekawiła najmłodszych słuchaczy, którzy słuchali jej z ogromnym skupieniem.

Starszym dzieciom zaprezentowaliśmy książkę „Gwiazdkowy Prosiaczek” autorstwa J.K. Rowling – znanej również jako autorka serii o Harrym Potterze. Historię wspólnie streściliśmy, by zachęcić do samodzielnej lektury. Mamy nadzieję, że ten, kto sięgnął po tę książkę, spędzi z nią naprawdę miłe, świąteczne chwile.

Na zakończenie oba zespoły wykonały jeszcze ostatnie w tym roku ozdoby choinkowe – piękne, własnoręcznie robione bombki oraz lampiony, które z pewnością wprowadzą świąteczny klimat w domach małych artystów.

Nie możemy też nie pochwalić się tym, że przez cały rok dzieci bardzo systematycznie odwiedzały bibliotekę – i to jest dla nas ogromna radość oraz motywacja. Mamy cichą (a właściwie całkiem głośną) nadzieję, że w nowym roku nikt nie straci ochoty na wizyty w bibliotece, książki i wspólne spotkania.

Wszystkim naszym czytelnikom – małym i dużym – życzymy wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Do zobaczenia już w nowym roku!

Galeria zdjęć

Bez nazwy (800 x 600 px) image001 image002 image003 image004 image005 image006 image007
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności